Foo Fighters представили трек-лист збірки хітів

22/09/2009

Американська група Foo Fighters оприлюднила список пісень з підготовлюваної до виходу збірки хітів колективу, повідомляється на сайті видання Rolling Stone. Диск стане першою колекцією кращих пісень за всю 15-річну історію групи.

Крім старих пісень, таких як "Learn To Fly", "Best of You" і "Monkeywrench", на збірку увійдуть дві пісні, записані спеціально для альбому - "Wheels" і "World Forward". На "Wheels", яка вийде як окремий сингл, знімається відеокліп.

Також на альбом буде включена акустична версія пісні "Everlong". Повний трек-лист збірки під назвою "Greatest Hits" виглядає так:

   1. "All My Life"
   2. "Best Of You"
   3. "Everlong"
   4. "The Pretender"
   5. "My Hero"
   6. "Learn To Fly"
   7. "Times Like These"
   8. "Monkeywrench"
   9. "Big Me"
  10. "Breakout"
  11. "Long Road To Ruin"
  12. "This is а Call"
  13. "Skin and Bones"
  14. "Wheels"
  15. "Word Forward"
  16. "Everlong (acoustic)".

Вихід "Greatest Hits" запланований на 3 листопада 2009 року. Крім стандартної версії, буде випущене колекційне видання альбому з 28-сторінковим буклетом і диском з концертними відео і кліпом на "Wheels".

Останній альбом Foo Fighters "Echoes, Silence, Patience & Grace" вийшов наприкінці 2007 року. Рік тому група оголосила про тимчасове припинення діяльності. Останнім часом лідер Foo Fighters і колишній барабанщик Nirvana Дейв Грол (Dave Grohl) грає на ударній установці в супергрупі The Crooked Vultures, куди, крім нього, входять Джон Пол Джонс (John Paul Jones) з Led Zeppelin і Джош Омм (Josh Homme) з Queens of the Stone Age.

Повернутися до списку публікацій