Ронні Вуд помирився зі своєю російською подругою

26/09/2009

Гітарист британської групи The Rolling Stones Ронні Вуд помирився зі своєю подругою, 20-річною москвичкою Катериною Івановою. Про це повідомляє MusicNews. За наявними даними, пара переїхала в нове знімне житло, яке обходитиметься закоханим в 4 тисячі фунтів стерлінгів щонеділі.

Ронні Вуд і Катя Іванова посварилися близько тижня тому. Незабаром після цього британські видання повідомили про те, що музикант і колишня офіціантка розійшлися - Вуд зібрав свої речі з будинку, в якому проживала пара, і переїхав в іншу квартиру.

Причиною конфлікту між закоханими став намір Вуда зустрітися з своєю законною дружиною, Джо, і улагодити з нею фінансові питання, а також побачитися з дітьми. Музикант мав намір відправитися на цю зустріч один, проте Катя просила його узяти її з собою, на що гітарист відповів категоричною відмовою.

Після цього дівчина вибігла з будинку на вулицю і крикнула, що накладе на себе руки, якщо Вуд не візьме її на побачення з дружиною. У відповідь на ці погрози гітарист "роллінгів" заявив, що більше не бажає бачити Іванову і викинув її речі з вікна дому. Сусіди, почувши шум і крики, викликали поліцію. Вартові порядку, що приїхали на місце, спробували втихомирити пару.

У результаті Вуд спакував чемодани і відправився на знімну квартиру, залишивши Іванову одну. Тоді таблоїди написали, що ніч після сварки з подругою, музикант провів в будинку своєї дружини Джо, з якою розлучився у 2008 році.

За даними, які має в своєму розпорядженні MusicNews, після скандалу, про який стало відомо пресі, Іванова погрозила Вуду тим, що продасть видавцям докладну історію їх роману. "Не дивлячись на те, що між ними відбулася дійсно велика сварка, Ронні старається все виправити", - заявив джерело, близьке до пари.

Повернутися до списку публікацій