Почався монтаж декорацій для фільму "Хоббіт"

25/07/2009

У Новій Зеландії почалося зведення декорацій для зйомок дилогії "Хоббіт", якими керуватиме мексиканський режисер Гільєрмо дель Торо. Як повідомляє ресурс oskarkino.net, роботи ведуться на місці, де знімалися сцени "Володаря кілець", що розповідають про життя хоббітів у Ширі.

Джерела сайту стверджують, що вже висаджена частина фруктових дерев, ведеться монтаж живоплотів. Планується також реконструкція дороги, що веде в Хоббітон і будівництво декількох нових будинків для його мешканців.

Гільєрмо дель Торо планує приступити до зйомок першої частини фільму в березні 2010 року. Раніше в одному з інтерв'ю режисер обіцяв, що глядачі побачать в його картинах "зовсім інше Середзем'я". "Деякі з пейзажів будуть вам знайомі, але в основному ми покажемо вам інший світ", - сказав тоді режисер.

Передбачається, що деякі актори, які були задіяні в трилогії "Володар кілець", знімуться і у "Хоббіті". Зокрема, йдеться про виконавця ролі Гендальфа Йена Маккеллена, Також в картині зніметься Х'юго Вівінг, zrbq грав Елронда.

Хто зіграє роль молодого Більбо Беггінса, поки що не повідомляється. Режисер стверджує, що вже зробив свій вибір, але не хоче розкривати цей секрет до того моменту, коли буде закінчений сценарій картини.

Перша частина дилогії вийде в прокат у грудні 2011 року, друга - роком пізніше.

Повернутися до списку публікацій