Бенксі допоміг лідеру Radiohead з новим кліпом

21/09/2009

Фрагмент кліпу Hollow EarthБританський художник-графітіст Бенксі взяв участь в створенні кліпу на нову сольну композицію лідера групи Radiohead Тома Йорка. Про це повідомляється на сайті видання New Musical Express. Відео на пісню "The Hollow Earth" зняв режисер Реймонд Сальваторе Хармон (Raymond Salvatore Harmon). У ролику, який можна подивитися тут, показані декілька десятків робіт Бенксі.

Пісня "The Hollow Earth" вийшла у понеділок, 21 вересня, на 12-дюймовій вініловій платівці разом з іншою новою композицією Йорка - "‘Feeling Pulled Apart By Horses". Реліз цього видання музикант анонсував кілька тижнів тому. Відзначимо, що пісні просочилися в Мережу ще кілька днів тому. "The Hollow Earth" і "‘Feeling Pulled Apart By Horses" з'явилися на сервісі YouTube 19 вересня. Сам Йорк ніяк не прокоментував дострокову появу пісень в інтернеті.

Імовірно, видання сольного синглу фронтмена Radiohead приурочене до виходу на екрани продовження вампірськой саги "Сутінки" (Twilight), картини "Молодик" (New Moon), в записі саундрека до якої Йорк брав участь. У роботі над "The Hollow Earth" і "‘Feeling Pulled Apart By Horses" музиканту допомагав його колега по Radiohead - гітарист Джоні Грінвуд.

Замовити обмежене видання сольного синглу Йорка можна в спеціальному розділі на сторінці інтернет-магазина Radiohead. Більш того, викачати дві композиції співака можна і безкоштовно. Цим привілеєм можуть скористатися зареєстровані користувачі сайті Radiohead.

Окрім роботи над сольним проектом, Том Йорк встиг прийняти участь і в записі збірки "Ciao My Shining Star: The Songs of Mark Mulcahy", у який будуть включені пісні колишнього вокаліста американської групи Miracle Legion Марка Малкахі. Для цієї компіляції лідер Radiohead записав пісню "All For The Best". У цьому музиканту допоміг його брат, Енді Йорк, який виступив в ролі бэк-вокаліста. Реліз збірки запланований на 29 вересня.

Повернутися до списку публікацій