Британський таблоїд знайшов невідомі інтерв'ю Майкла Джексона

21/09/2009

В ході декількох розмов з біографом, чиє ім'я не розкривається, поп-музикант Майкл Джексон, який помер у червні 2009 року, розкритикував своїх братів Тіто, Марлона, Джермена, Джекі і Ренді, сестру Ла Тойю і обох батьків. Витримки з раніше невідомих інтерв'ю музиканта 20 вересня публікує британське видання News of the World.

За даними видання, розповідаючи біографу про своїх рідних, іноді співак дозволяв собі занадто різкі вислови на їх адресу, які просив пізніше не публікувати. Як стверджує газета, рішення про оприлюднення слів Джексона було ухвалено у зв'язку з його смертю. Джерело аудіозаписів News of the World не розкриває.

Описуючи своїх братів, які виступали разом з ним в рамках колективу Jackson 5, співак назвав їх "ледачими". За словами Джексона, вони не підтримували його, і під час запису програм по-справжньому працював він один, тоді як вони "тільки стогнали і охали".

Про Тіто Джексон розповів, що той захоплюється склеюванням пластикових моделей літаків - заняттям, на думку музиканта, "украй нудним". Марлона Джексона співак розкритикував за те, що він постійно наслідував його на сцені.

Джермена музикант вважав "баболюбом" і занадто схильним до чужої думки. Джекі Джексон, на думку Майкла, був дуже упертий і схильний до постійних сумнівів. Ренді співак розкритикував за відмову прислухатися до думки оточуючих.

Свою сестру Ла Тойю Майкл недолюблював за прагнення до абсолютної чистоти і стерильності. "Варто було кашлянути за столом, і вона закривала свою тарілку. Ну а якщо чхнути, вона взагалі виходила з кімнати", - розповів Джексон про неї.

Коментуючи поведінку своєї матері, Кетрін Джексон, співак висловив розчарування у зв'язку з одним з інтерв'ю, в якому вона розповіла про нього те, що оточуючих "не стосується". Про батька Джо Джексон сказав, що "ніколи не відчував близькості з ним". Крім того, за словами музиканта, батько часто бив ременем своїх дітей, якщо ті помилялися під час репетицій.

Єдиним родичем, що уникнув критики з боку співака, стала його друга сестра - Джанет. Джексон був дуже прив'язаний до неї і сильно переживав, коли вона вийшла заміж у 1984 році. Припинення спільної роботи співак назвав "страшною втратою".

Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року в Лос-Анджелесі. Причиною кончини стало передозування сильнодіючих препаратів. Похорон музиканта відбувся на приватному кладовищі Forest Lawn Glendale 3 вересня.

Повернутися до списку публікацій