Леонард Коен знепритомнів на сцені

19/09/2009

Канадський виконавець Леонард Коен знепритомнів під час концерту в Іспанії, повідомляє AFP.

75-річний Коен увечері у п'ятницю, 18 вересня, виступав на стадіоні Luis Puig Velodrome у Валенсії. Під час концерту, за даними іспанських ЗМІ, Коен знепритомнів, потягнувшись за гітарою. Бек-вокалісти зуміли підтримати падаючого співака, проте через декілька митей він знов знепритомнів. Коена вивели зы сцени, а концерт довелося зупинити.

Пізніше один з музикантів, які супроводжують Коена в гастрольному турі, повідомив іспанські ЗМІ, що у співака виникли "проблеми з травленням", і стан його здоров'я не викликає побоювань.

Валенсія була передостаннім пунктом в турі Коена по Іспанії, в рамках якого музикант повинен був дати дев'ять концертів. Завершити тур Коен планував виступом у Барселоні 21 вересня. Чи відбудеться концерт у Барселоні, поки що не уточнюється.

Леонард Коен - поет, прозаїк, художник, автор і виконавець пісень, випустив свій перший альбом ще в другій половині 1960-х років. На початку 1990-х років Коен оголосив про завершення музичної кар'єри. Проте у 2008 році музикант був змушений відправитися в світовий гастрольний тур після того, як декількома роками раніше позбувся пенсійних заощаджень через шахрайство свого менеджера.

Повернутися до списку публікацій