Особистий кардіолог Джексона підозрюється у ненавмисному вбивстві

24/07/2009

Особистий кардіолог Майкла Джексона Конрад Мюррей підозрюється в ненавмисному вбивстві, повідомляє у п'ятницю агентство Associated Press.

Як зазначається в ордері на обшук, який був виданий судом Х'юстона у четвер, правоохоронним органам дозволяється шукати докази причетності лікаря до ненавмисного вбивства. Обшук в клініці Мюррея пройшов в середу.

Це перше офіційно підтвердження того, що смерть поп-співака розслідується як вбивство, нагадує агентство. Раніше адвокати Мюррея давали зрозуміти, що правоохоронці мають намір розслідувати смерть Джексона як вбивство, проте в поліції цю інформацію не підтверджували.

Тим часом інтернет-виданню TMZ.com, яке першим повідомило про смерть поп-співака, стало відомо, що саме вилучили в клініці Мюррея під час обшуку. Як повідомляє портал, це бульбашка фентерміну (похідне амфетаміну, застосовується для придушення апетиту), бульбашка клоназепаму (протисудомний засіб), ксерокопія портрета Мюррея, картотека, чеки про оплату складу загального користування, копії електронних листів від якогось (якоїсь) Стейсі Хоуї (Stacey Howie), а також картки з інформацією про поштову компанію Fed Ex.

Нагадаємо, саме Мюррей знаходився з Джексоном 25 червня, коли у співака зупинилося дихання. Йому викликали швидку допомогу, але, не дивлячись на зусилля лікарів, він помер. У ряді ЗМІ висловлювалися припущення, що смерть наступила в результаті передозування сильнодіючого знеболюючого препарату, який лікар уколов Джексону. Тим часом адвокати кардіолога раніше заявляли, що той не робив пацієнту ін'єкцій і взагалі не прописував і не поставляв йому сильних знеболюючих.

Обшук в клініці Мюррея, розташованій у Х'юстоні, штат Техас, провели співробітники Управління по боротьбі з оборотом наркотиків США (US Drug Enforcement Administration) і слідчі поліції Лос-Анджелеса.

Повернутися до списку публікацій