Ронні Вуд розійшовся з Катею Івановою

18/09/2009

Ронні Вуд62-річний гітарист The Rolling Stones Ронні Вуд посварився зі своєю подругою, 20-річною росіянкою Катериною Івановою. Про це повідомляється на сайті видання New Musical Express. За інформацією журналу, пара посварилася ще на початку тижня, проте журналістам стало відомо про це лише напередодні.

Як пишуть британські видання, Вуд та Іванова посварилися через те, що музикант мав намір зустрітися зі своєю законною дружиною Джо, з якою він розлучився відразу після зустрічі з юною російською офіціанткою в 2008 році. За наявними даними, гітарист "роллінгів" збирався улагодити з дружиною фінансові питання, а також побачитися з дітьми. Катя нібито наполягала на тому, щоб Вуд узяв її з собою.

Проте, музикант відповів на вимоги Іванової відмовою і заявив, що відправиться на зустріч з дружиною один. Тоді подруга Вуда вибігла з будинку, в якому проживала пара, на вулицю і прокричала, що збирається накласти на себе руки. Вуд, в свою чергу викинув Катині речі з вікна будинку і досить грубо попросив її виїхати від нього. Почувши шум сусіди викликали поліцію.

Після цього вартові порядку спробували заспокоїти екс-офіціантку і гітариста, проте остаточно примирити закоханих їм не вдалося. Вуд зібрав свої речі і відправився в квартиру, розташовану недалеко від будинку його дружини Джо. За даними британської преси, решту вечора після сварки з Катей Іванової музикант провів у колі своєї сім'ї. Поки що ні сам музикант, ні його подруга не прокоментували сварку, що відбулася між ними.

Ронні Вуд познайомився з москвичкою Катею Івановою влітку 2008 року в Лондоні, де дівчина працювала офіціанткою. Незабаром після цього у них зав'язався роман. Тоді Вуд залишив свою 53-річну дружину Джо, з якою прожив у шлюбі понд 30 років, і поселився з новою подругою в заміському будинку.

Повернутися до списку публікацій