Oasis потраплять в книгу рекордів Гінеса

18/09/2009

OasisБританська група Oasis буде включена в книгу рекордів Гінеса 2010 року за найтриваліше перебування в першій десятці британського хіт-параду. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті групи.

Таким чином, укладачі книги відзначили Oasis за попадання 22 синглів групи в топ-10 чарта Великобританії. Вісім з них добиралися до першої сходинки хіт-параду.

Oasis потрапляють в книгу рекордів Гінеса вже не вперше. Раніше група була включена в книгу як "найуспішніший артист десятиліття" за те, що її альбоми і сингли впродовж 765 тижнів знаходилися вище 75 місця в чартах за період з 1995 по 2005 роки.

На початку вересня британська радіостанція XFM спільно з іншими станціями по всьому світу склала список десяти кращих пісень "всіх часів" за версією своїх слухачів. Першу сходинку рейтингу зайняла композиція "Live Forever" з дебютного альбому Oasis "Definetly Maybe". Ще дві пісні абсолютних лідерів бріт-попу - "Don't Look Back In Anger" і "Wonderwall" - зайняли третю і четвертую сходинки відповідно.

На сьогодні доля Oasis залишається не зрозумілою. Наприкінці серпня гітарист і автор більшості пісень групи Ноель Галлахер оголосив про свій відхід. За словами Галлахера, він "ні дня більше не може працювати зі своїм братом Ліамом, вокалістом Oasis.

Повернутися до списку публікацій