The Smashing Pumpkins подарують прихильникам 44 нових пісні

18/09/2009

The Smashing PumpkinsЧіказька група The Smashing Pumpkins, оголосила про намір випустити альбом, до якого увійдуть 44 нових композиції. Як повідомляється на офіційному сайті колективу, всі ці пісні прихильники групи зможуть отримати абсолютно безкоштовно.

"Безкоштовно означає безкоштовно. Для того, щоб почути нову пісню, не потрібно буде оформляти спеціальну передплату, або залишати адресу своєї електронної пошти, словом, нічого такого. Ви просто зайдете на наш сайт і зможете скачати будь-яку нову композицію стільки разів, скільки захочете", - пообіцяв беззмінний вокаліст чіказців Біллі Корган. Лідер The Smashing Pumpkins розповів, що нові пісні з'являтимуться в інтернеті у міру того як група їх записуватиме.

Альбом, який буде випущений у такому незвичному форматі, отримав назву "Teargarden by Kaleidyscope". В даний час музиканти, які відправилися в студію 15 вересня, працюють над записом чотирьох нових пісень. Як скоро вони з'являться в Мережі, поки що не повідомляється. За словами Коргана, він написав 53 композиції - їх велика частина увійде до нової платівки.

Відзначимо, що крім цифрового реліза "Teargarden by Kaleidyscope" The Smashing Pumpkins організують випуск альбому і на фізичних носіях. Очікується, що новий матеріал буде виданий у форматі сету боксу з 11 дисків, на кожному з яких буде записано по чотири пісні. Як підкреслив Корган, ніяких додаткових матеріалів до видання не увійде. Альбом з 44 пісень буде випущений на CD спеціально для тих, хто захоче мати у своїй колекції цей незвичайний запис.

Остання платівка The Smashing Pumpkins - "Zeitgeist" - вийшла у 2007 році. Цей диск група записувала в оновленому складі, оскільки декількома роками раніше колектив покинули басистка Д'Арсі Рецкі і гітарист Джеймс Іха. У березні 2009 року з групи Коргана пішов ударник Джіммі Чемберлін. Влітку The Smashing Pumpkins підшукали собі іншого барабанщика. Новачком групи став 19-річний Майк Бірн, який пройшов спеціальний конкурсний відбір.

Повернутися до списку публікацій