Coldplay помирилися з Джо Сатріані

18/09/2009

ColdplayПозов Джо Сатріані, який звинуватив британську групу Coldplay в плагіаті, відхилений, повідомляє NME. Суддя Дін Преджерсон (Dean Pregerson) на слуханні, що відбулося в Каліфорнії 14 вересня, заявив, що сторони домовилися в позасудовому порядку і закрив справу. Сторонам доведеться лише компенсувати судові витрати.

Рок-гітарист Джо Сатріані у грудні 2008 року звернувся до федерального суду Лос-Анджелеса із заявою про те, що пісня Coldplay "Viva La Vida", яка вийшла на останньому альбомі британців "Viva La Vida Or Death And All His Friends", скопійована з його композиції "If I Could Fly".

Сатріані, який подав позов про порушення авторських прав, заявив, що має намір зажадати від Coldplay відшкодування збитків, а також отримати частину доходів від продажів "Viva La Vida Or Death And All His Friends".

Композиція Сатріані "If I Could Fly" вийшла на альбомі "Is There Love in Space?", реліз якого відбувся у 2004 році. Як підкреслює видання, менеджмент Coldplay поки що не дав ніяких коментарів щодо позову 52-річного долю-музиканта.

Крім Сатріані, британців звинувачували в плагіаті учасники бруклінськой групи Creaky Boards і англійський музикант Юсуф Іслам, раніше відомий під сценічним псевдонімом Кет Стівенс.

Повернутися до списку публікацій