Чехія відмовилася брати участь в "Євробаченні"

24/07/2009

Gipsy.czУ четвер Чеське телебачення оголосило, що Чехія не має наміру знову брати участь в пісенному конкурсі "Євробачення", повідомляється на сайті ВВС News.

Як пояснив представник телекомпанії, таке рішення було ухвалено через невдалі виступи артистів, які представляли країну , і, як наслідок, невисокий інтерес до конкурсу серед чеських телеглядачів.

Чехія почала відправляти кандидатів на європейський пісенний конкурс у 2007 році, і з того часу представники цієї країни жодного разу не виходили навіть у півфінали. Більше того, відзначає ВВС News, у 2009 році вперше за п'ять останніх років одна з країн-учасниць не набрала жодного очка, і цією країною виявилася Чехія.

Тим часом у сусідній Словаччині, що взяла участь у "Євробаченні-2009" після 11-річної перерви, конкурс користувався великим успіхом, хоча словацькі представники у фінал не пройшли.

Нагадаємо, "Євробачення-2009" проходило в травні в Москві. Перемогу на конкурсі отримав представник Норвегії Олександр Рибак, що істотно випередив решту конкурсантів. Чехію представляв колектив Gipsy.cz.

Повернутися до списку публікацій