Сьюзан Бойл записала кавер на The Rolling Stones

16/09/2009

Шотландська домогосподарка Сьюзан Бойл, що стала відомою завдяки участі в телешоу "Britain's Got Talent" ("Британія шукає таланти"), записала кавер-версію на композицію британської групи The Rolling Stones "Wild Horses". Про це повідомляє Undercover.

Композиція з'явилася в Мережі напередодні, і в даний час доступна до прослуховування через сервіс YouTube. Оригінал пісні "Wild Horses", яка була включена в альбом The Rolling Stones "Sticky Fingers", вийшов у 1971 році.

Кавер-версія на "Wild Horses" увійде до дебютного альбому Бойл і стане першим офіційним синглом з цієї платівки. Реліз першого сольного альбому Бойл, який отримав назву "I Dreamed а Dream", запланований на 24 листопада 2009 року. Не дивлячись на те, що до виходу диска залишилося ще більше двох місяців, він вже став лідером продажів в інтернет-магазині Amazon.com.

48-річна Сьюзан Бойл здобула популярність після того, як стала однією з учасниць програми "Britain's Got Talent". У першому турі музичного конкурсу домогосподарка виконала композицію "I Dreamed а Dream" з мюзиклу "Les Miserables" ("Знедолені"). Відеозапис виступу Бойл перед жюрі шоу став хітом на YouTube - ролик подивилися понад 29 мільйонів разів.

Повернутися до списку публікацій