Травма хребта поставила кар'єру Філа Коллінза під загрозу

16/09/2009

Філ КоллінзУдарник і вокаліст британської групи Genesis Філ Коллінз отримав травму верхнього відділу хребта, яка поставила під загрозу його музичну кар'єру. Як пише газета The Daily Telegraph, на повне відновлення у музиканта може піти декілька років.

Не дивлячись на те, що музиканта успішно прооперували, поки що він не може грати на музичних інструментах, оскільки його руки поки не можуть функціонувати належним чином.

Коллінз повідомив, що отримав травму ще в 2007 році, під час гастрольного туру Genesis "Turn It On Again: The Tour", приуроченого до повернення вокаліста і ударника до складу колективу, який він покинув в 1996 році. "Під час гастролей у мене змістився якийсь хребець, що у результаті відобразилося і на руках". - розповів музикант.

Артист, який тимчасово позбувся можливості грати на ударних і клавішних інструментах, заявив, що не особливо засмучується з того, що трапилося. "Я ставлюся до цього філософськи. Знаєте, в житті буває всяке", - цитує видання Коллінза ."Можливо, через рік або біля того ситуація зміниться, але зараз я дійсно не можу грати через постійні болі", - відзначив музикант.

Чи продовжить Коллінз співацьку кар'єру, поки що невідомо. Весною 2008 роки він оголосив про те, що не має наміру більше виступати і записувати альбоми. Проте, він підкреслив, що продовжить писати пісні, оскільки не може кинути це заняття. Останній сольний альбом Філа Коллінза - "Testify" - вийшов у 2002 році.

Повернутися до списку публікацій