Вокаліст Sex Pistols оголосив про возз'єднання Public Image Ltd

16/09/2009

Джоні РоттенВокаліст The Sex Pistols Джоні Лайдон (також відомий під прізвищем Роттен) оголосив про відродження пост-панк колективу Public Image Ltd., повідомляє Billboard. У грудні 2009 року Public Image Ltd. відправиться в невеликий тур по Великобританії, який стане першим для групи за останні 17 років.

Тур приурочений до 30-річчя виходу альбому "Metal Box", який є однією з найвідоміших платівок групи. Крім Лайдона, до складу відродженої групи увійшли Лу Едмондс і Брюс Сміт, які грали в Public Image Ltd. наприкінці вісімдесятих. Джа Воббл і Кіт Льовен, що брали участь в створенні групи, до оновленого складу не увійшли.

За словами Лайдона, Public Image Ltd. є "нескінченою роботою", яку він коли-небудь обов'язково продовжить. Чи послідують за туром нові записи, музикант не уточнив.

Public Image Ltd. були засновані у 1977 році опісля декілька місяців після відходу Лайдона з The Sex Pistols. Групу тепло зустріли музичні критики за новаторське звучання і музичні експерименти. Public Image Ltd. вважаються одними з піонерів жанру пост-панк. Офіційно музиканти ніколи не оголошували про розпад групи, проте з 1992 року Public Image Ltd. не грали концертів і не випускали нові записи.

Повернутися до списку публікацій