Майкл Джексон поступився групі Daughtry за кількістю проданих дисків

23/07/2009

Фрагмент обкладинки альбому "Leave This Town"Записи Майкла Джексона поступилися званням найбільш продаваних альбомів американській групі Daughtry, повідомляє Billboard. За даними компанії Nielsen Soundscan, за тиждень нова платівка колективу з Північної Кароліни "Leave This Town" розійшлася в США загальним тиражем 269 тисяч копій. За цей же період американські слухачі купили всього 192 тисячі екземплярів збірки "короля поп-музики" "Number Ones".

Відзначимо, що комерційний успіх альбому "Leave This Town" дозволив йому очолити національний чарт США, куди потрапляють тільки найсвіжіші платівки. Таким чином, не дивлячись на те, що молодій команді вдалося випередити Джексона за показниками продажів, альбоми виконавця, який помер 25 липня, як і раніше очолюють світові паради хіта.

Зокрема, альбоми Джексона як і раніше лідирують в американських Top Pop Catalog, Top Comprehensive Albums, в зведеному європейському чарті, а також в топ-листах кращих платівок Великобританії, Японії і Німеччини. Проте, як повідомляє ВВС News, продажі альбому  виконавця "Number Ones" впали за сім днів як мінімум на 45 відсотків.

З чим саме пов'язано зниження попиту на платівки Джексона, експерти не пояснили. Проте варто припустити, що альбоми "короля поп-музики" ще довго час залишатимуться на вершинах світових хіт-парадів. Попит на музику Джексона істотно зріс після смерті виконавця, і продовжував збільшуватися протягом трьох з половиною тижнів.

Повернутися до списку публікацій