Студія Legendary Pictures зніме фільм про Джимі Хендрікса

22/08/2009

Джимі ХендріксКіностудія Legendary Pictures має намір екранізувати біографію одного з найвідоміших рок-музикантів 20-го сторіччя Джимі Хендрікса, повідомляє Variety.

Продюсером поки що безіменного проекту призначений Томас Тулл, в активі якого документальні картини, присвячені групам Led Zeppelin і U2. Обов'язок підготувати сценарій покладений на Макса Боренштейна.

Раніше спроби зняти фільм про Хендрікса робилися неодноразово. На головну роль у фільмах претендували багато відомих музикантів, такі як Ленні Кравіц і Андре Бенджамін. Проте кожного разу проекти зупинялися на ранніх стадіях через незгоду фонду Experience Hendrix, який розпоряджається спадщиною виконавця, надати право використання його записів.

Керівництво Legendary Pictures планує почати виробництво картини і лише потім спробувати улагодити всі юридичні формальності.

Нагадаємо, що Джімі Хендрікс народився 27 листопада 1942 року в місті Сієтл, штат Вашингтон. Він був видатним гітаристом, співаком і композитором. Вважається одним з найбільш сміливих і винахідливих віртуозів в історії року. У 2009 році журнал Time назвав Хендрікса найбільшим гітаристом всіх часів. Помер від передозування снодійного 18 вересня 1970 року в Лондоні.

Повернутися до списку публікацій