У клініці особистого кардіолога Майкла Джексона пройшли обшуки

22/07/2009

Поліція біля входу в медцентр Каліфорнійського університету, де помер Майкл ДжексонАмериканські наркополіцейські провели обшук в клініці, де веде практику Конрад Мюррей, колишній особистий кардіолог Майкла Джексона. Про це повідомляє AFP в середу, 22 липня.

Федеральні агенти Управління по боротьбі з обігом наркотиків США (US Drug Enforcement Administration), а також детективи поліції Лос-Анджелеса обшукали медичний центр імені Армстронга у Х'юстоні, штат Техас, де працює Мюррей. Обшук проводився в рамках розслідування смерті співака, який раптово помер наприкінці червня 2009 року в Лос-Анджелесі.

За однією з попередніх версій, неодноразово озвученою в американській пресі, зупинка серця Джексона могла бути викликана ін'єкцією сильнодіючого препарату пропофол, яку співаку нібито зробив саме Мюррей. Що саме шукали агенти в клініці, не уточнюється.

AFP підкреслює, що поліція досі не прояснила питання про те, чи розслідується смерть Джексона як вбивство. Нагадаємо, 15 липня 2009 року американський сайт TMZ.com повідомив, що смерть поп-виконавця перекваліфікована у вбивство. Того ж дня поліція Лос-Анджелеса не підтвердила, але і не спростувала дану інформацію.

Адвокати Конрада Мюррея висловили обурення діями Управління по боротьбі з оборотом наркотиків, відзначивши, що обшук в клініці став для них "повною несподіванкою".

Повернутися до списку публікацій