Вокаліста Oasis закидали стаканами з пивом на концерті

22/07/2009

Ліам Галлахер Вокаліст Oasis Ліам Галлахер перервав концерт групи в Лондоні після того, як декілька відвідувачів кинули в нього пластикові стакани з пивом, повідомляє ВВС News. Виступ колективу, який відбувся увечері в 21 липня в залі The Roundhouse в рамках фестивалю iTunes Festival, був безкоштовним.

Після того, як музиканта облили пивом, він заявив в мікрофон: "Ей, студенти в загострених черевиках, сподіваюся, ви почуваєте себе також не комфортно, як і я", і покинув сцену. У відповідь на виниклу заминку брат Ліама, гітарист Oasis Ноель Галлахер жартома відзначив: "У когось сьогодні поганий настрій", і продовжив концерт виконанням пісні "The Masterplan". Через деякий час Ліам все ж таки повернувся на сцену і зайняв місце біля мікрофона.

Не дивлячись на інцидент прихильники залишилися задоволені концертом. Як відзначає Gigwise, розсерджений і скривджений Ліам Галлахер почав співати набагато краще і експресивніше.

Це вже далеко не перший випадок, коли вокаліст Oasis виходить з себе на концерті. Зокрема, нещодавно він зажадав від публіки перестати аплодувати.

Повернутися до списку публікацій