У Майкла Джексона "знайшовся" 25-річний син

22/07/2009

Омер БхаттіУ поп-співака Майкла Джексона, який помер 25 червня, знайшлася четверта дитина. Ним виявився 25-річний Омер Бхатті (Omer Bhatti) з Норвегії. Про це в середу, 22 липня, пише The Daily Telegraph.

Як з'ясувалося, Бхатті був присутній на церемонії прощання з "королем поп-музики", яка пройшла 7 липня в спортивному комплексі Staples Center у Лос-Анджелесі. Під час траурної церемонії він весь час знаходився поряд з членами сім'ї Джексона в першому ряду залу.

За інформацією видання, Омер Бхатті народився у 1984 році і став першою дитиною виконавця. Матір'ю сина Джексона стала якась дівчина з Норвегії, з якою він провів всього одну ніч. Про це сам співак нібито розповів друзям ще у 2004 році.

Відразу після народження сина, Джексон відправив до Осло двох спеціально найнятих фахівців, які повинні були допомогти матері Бхатті виховувати сина. Вперше батько і син зустрілися у 1996 році, а потім хлопець переїхав до Джексона і якогось часу жив разом з ним на каліфорнійському ранчо Neverland. Більш того, старший син Джексона почав з'являтися з батьком на публіці і навіть кілька разів брав участь в його виступах. Проте, Бхатті ніколи не представляли громадськості як рідного сина Джексона.

Як доказ того, що Бхатті дійсно є одним з дітей Джексона видання наводить факт існування відеозапису з домашнього архіву сім'ї співака, на якій він відображений разом з підлітком (на вигляд хлопчику близько 14 років) під час святкування Різдва. Крім того, стало відомо, що Бхатті був присутній на святкуванні 44-річчя Джексона в 2003 році.

В даний час Омер Бхатті займається музикою самостійно і віддає перевагу хіп-хопу і репу. Він виступає під сценічним псевдонімом O-Bee. Після свого візиту до Лос-Анджелеса, куди він приїхав, щоб взяти участь в церемонії прощання з Майклом Джексоном, Бхатті вирішив залишитися в США.

Його мати і вітчим живуть у Норвегії. Нинішній чоловік жінки (відомо, що її звуть Піа) не підтвердив і не спростував інформацію про те, що його пасинок є спадкоємцем Джексона. "Думайте як хочете. Я не хочу цього обговорювати", - заявив він у розмові з журналістами таблоїду The Sun. Він відзначив також, що ні він, ні його дружина, не збиралися надавати цьому розголос. "Я сказав дружині: 'Почекай, поки преса сама все рознюхає. Це не таке вже просте діло'", - заявив він.

The Daily Telegraph відзначає, що Бхатті має довести свою спорідненість з "королем поп-музики" за допомогою ДНК-експертизи. Родичі Джексона поки що не прокоментували цю ситуацію.

До тепер вважалося, що у Майкла Джексона, який раптово помер у віці 50 років, всього троє дітей: 12-річний Прінс Майкл-старший, 11-річна Періс Кетрін і 7-річний Прінс Майкл II. Матір'ю двох старших дітей "короля поп-музики" є Деббі Роу, з якою Джексон перебував у шлюбі з 1996 по 1999 роки. Прінс Майкл II народився від сурогатної матері, відомості про яку тримаються у секреті. Після смерті Джексона опікуном його синів і дочки була призначена його мати, Кетрін.

Повернутися до списку публікацій