Мадонна відвідала потерпілих при обваленні сцени у Марселі

20/07/2009

Поп-співачка Мадонна у неділю, 19 липня, відвідала потерпілих у результаті обвалення сцени в Марселі, де повинен був відбутися її концерт, повідомляє AFP.

Мадонна спочатку відвідала в Екс-ан-Провансі сім'ю загиблого 53-річного Шарля Крісензо (Charles Criscenzo), а потім відправилася в одну з лікарень Марселя, де проходять лікування потерпілі в результаті обвалення сцени. У лікарні Мадонна також зустрілася з мером Марселя Жаном-Клодом Годеном (Jean-Claude Gaudin).

"Ми дуже зворушені тим, що співачка її статусу і таланту проявляє такі видатні людські якості", - заявив Годен представникам ЗМІ, які зібралися біля лікарні. Сама Мадонна від спілкування з журналістами відмовилася.

З Марселя Мадонна відправилася до Барселони, де 21 липня повинен відбутися її наступний концерт в рамках туру "Sticky & Sweet Tour".

Сцена, побудована на стадіоні "Велодром" в Марселі спеціально для концерту Мадонни, обвалилася 16 липня. Двоє людей- француз Шарль Крісензо і британець Чарлз Проу - загинули. Ще вісім осіб отримали травми різного ступеня тяжкості. Концерт Мадонни у Марселі, запланований на 19 липня, був відмінений відразу ж після того, як стало відомо про подію. Організатори концерту в Марселі 20 липня почнуть повертати гроші за квитки, продані на скасований виступ.

Представники правоохоронних органів Франції, що проводять розслідування інциденту, як одну з основних версій розглядають технічну помилку при монтажі даху сцени.

Повернутися до списку публікацій