Плаття Мадонни і гітара Елвіса Преслі підуть з молотка
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Плаття Мадонни і гітара Елвіса Преслі підуть з молотка

29.04.2009

Знамените рожеве плаття в стилі Мерілін Монро, в якому поп-співачка Мадонна знімалася в кліпі на свою композицію "Material Girl", буде продано на аукціоні. Про це повідомляє офіційний сайт організатора торгів The Fame Bureau. Очікується, що за наряд виконавця з відео 1985 року вдасться виручити від 60 до 80 тисяч фунтів стерлінгів (67-89 тисяч євро).

Експерт з оцінки предметів колекціонування Тед Оуен, який є одним з власників The Fame Bureau, заявив, що плаття Мадонни є символом початку кар'єри поп-співачки і уособленням пісні "Material Girl". Торги під назвою "Rock n Roll Art & Soul" відбудуться 28 квітня.

Також в рамках "Rock n Roll Art & Soul" буде продана гітара Елвіса Преслі, на якій він грав під час служби в американській армії (1958-1959). Лот оцінений в 25-30 тисяч фунтів.

Крім того, 28 квітня відбудеться продаж мембрани барабана, на якому грав ударник The Beatles Рінго Старр (очікуваний прибуток від продажу лота – 70-100 тисяч фунтів), а також декількох афіш виступу ліверпульської четвірки і контрактів, підписаних учасниками групи в 1970-х роках.