Колишньому менеджеру заборонили наближатися до Брітні Спірс
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Колишньому менеджеру заборонили наближатися до Брітні Спірс

29.04.2009

Суд Лос-Анджелеса заборонив колишньому менеджеру Брітні Спірс Сему Лутфі наближатися до співачки і її сім'ї ближче, ніж на 100 ярдів протягом трьох років, повідомляє AFP. Аналогічна ухвала винесена і відносно адвоката Джона Ердлі.

Батько Брітні Спірс Джеймі і адвокат Ендрю Уоллет, що є опікунами співачки, подали позов проти Лутфі і Ердлі, звинувачуючи їх в незаконній спробі перешкодити призначенню їх опікунами співачки в лютому 2008 року, а також в тому, що їх дії стали причиною нервового зриву виконавиці.

У січні 2009 року суд вже приймав ухвалу про тимчасову заборону Сему Лутфі і Джону Ердлі наближатися до Брітні Спірс і її сім'ї. В ув'язненні суду зазначалося, що Лутфі прилучив співачку до наркотиків, а також захопив контроль над її будинком і грошовими рахунками. У відповідь на це Лутфі подав позов проти сім'ї Спірс, яка, як він стверджує, провела "наклепницьку кампанію з його дискредитації і приниження".

У новій ухвалі суд визначив термін закінчення дії заборони квітнем 2012 року.

Джеймі Спірс і Ендрю Уоллет були призначені опікунами співачки після того, як в ніч на 31 січня 2008 року Брітні Спірс була повторно госпіталізована в психіатричне відділення клініки в Лос-Анджелесі. На думку її родичів, поведінка співачки стала неадекватною з того часу, як в листопаді 2006 року вона подала на розлучення з своїм чоловіком Кевіном Федерлайном. 30 липня 2007 року колишнє подружжя підписало угоду про розлучення.

Тим часом, на початку березня 2009 року стартував світовий тур на підтримку останнього альбому Брітні Спірс "The Circus", випущеного в листопаді 2008 року. За словами представників корпорації PMI, в рамках туру 19 липня 2009 року співачка дасть концерт в Санкт-Петербурзі.