Гарі Гудіні перетворять на Індіану Джонса

ШОУБІЗ: НОВИНИ ШОУ_БІЗНЕСУ

Гарі Гудіні перетворять на Індіану Джонса

28.03.2009

Кіностудія Summit Entertainment придбала права на екранізацію книги Выльяма Калуша (William Kalush) і Ларрі Сломана (Larry Sloman) "Таємне життя Гудіні. Створення першого американського супергероя", повідомляє THR.

У цьому творі, опублікованому в 2006 році, знаменитий ілюзіоніст Гарі Гудіні представлений британським шпигуном, що діяв, зокрема, в передреволюційній Росії. Будучи дійсно великим ілюзіоністом, він займався викриттям шахраїв, що проводили спіритичні сеанси. Як вважають автори, саме помстою з боку лжемедіумів пояснюється раптова смерть Гудіні.

Стверджується, що новий фільм не буде черговою спробою викласти біографію ілюзіоніста, але стане тріллером, в якому головний герой буде частково Індіаною Джонсом, частково Шерлоком Холмсом.

Спроби перенести на екран події життя Гарі Гудіні робилися в Голлівуді неодноразово. Так, в 1953 році вийшов фільм "Гудіні", головні ролі в якому грали Тоні Кертіс і Дженет Лі. Останньою екранізацією стала картина 2008 року "Смертельний номер". У ній знімалися Гай Пірс і Кетрін Зета-Джонс.

Нагадаємо, що справжнє ім'я Гарі Гудіні Еріх Вайс. Він народився у 1874 році в сім'ї рабина в Будапешті. Його батьки іммігрували в США в 1878. З 10 років майбутній маг почав виступати публічно, демонструючи прості карткові фокуси. На початку 90-х років XIX століття він узяв собі всьому відомий нині псевдонім. У своїй кар'єрі він практикував ефектні трюки, свідками яких могли бути сотні глядачів або простих роззяв. Помер Гудіні у 1926 році. Обставини його смерті викликають багато суперечок дотепер.