Органи Наташі Річардсон передадуть трансплантологам

ШОУБІЗ: НОВИНИ ШОУ_БІЗНЕСУ

Органи Наташі Річардсон передадуть трансплантологам

28.03.2009

Сім'я британської актриси Наташі Річардсон, що померла минулого тижня, ухвалила рішення пожертвувати її органи на потреби трансплантології, повідомляє People.

За твердженням неназваного друга актриси, такий крок "дуже в її дусі", оскільки Річардсон протягом багатьох років брала участь в медичних добродійних програмах. "Мабуть, це єдиний позитивний момент в цій драмі", - прокоментував.

Він також підкреслив, що чоловік Наташі Річардсон, ірландський актор Лайам Нісон, почуває себе добре і найближчим часом має намір повернутися в Торонто на зйомки свого нового фільму.

Нагадаємо, що актриса померла в одній з нью-йоркських клінік 18 березня, через два дні після того, як вона одержала травму голови на гірськолижному курорті Мон-Тремблан. Розтин показав, що причиною смерті став обширний крововилив у мозок.

Наташа Річардсон - дочка знаменитої актриси Ванесси Редгрейв - завоювала популярність ролями в театральних постановках на британській і американській сценах. У 1998 році вона була удостоєна престижної театральної премії "Тоні" за роботу у мюзиклі "Кабаре". Річардсон також успішно працювала в кіно. Серед її найбільш відомих кіноробіт ролі у фільмах "Історія служниці" і "Пастка для батьків".