Pavement готові возз'єднатися

ШОУБІЗ: НОВИНИ ШОУ_БІЗНЕСУ

Pavement готові возз'єднатися

14.01.2009

Колишній гітарист американської інді-рок-групи Pavement, яка була утворена в 1989 році розпалася в 1999 році, Скотт Каннберг заявив про те, що колектив готовий возз'єднатися, щоб відзначити 20-річний ювілей. Про це повідомляє Gigwise. Колектив має намір виступити на фестивалі Coachella, який пройде з 17 по 19 квітня в Лос-Анджелесі.

Також Каннберг розповів про те, що в кінці 2009 року Pavement планує відправитися в ювілейне турне. "Я думаю, що це було б дуже чудово – зібратися і зіграти наші улюблені пісні", - заявив музикант. Проте він підкреслив, що остаточне рішення з приводу реюніона ще не ухвалене.

Нагадаємо, що в 2006 і 2008 році колишні учасники Pavement заявляли, що хотіли б зібратися знову до свого 20-річчя. Крім того, возз'єднання групи може бути приурочено і до 20-річчя звукозаписного лейбла Matador Records, на якому були випущені всі пластинки Pavement.

Група Pavement була утворена вокалістом Стівеном Малкмусом і гітаристом Скоттом Каннбергом в Каліфорнії. Пізніше до колективу приєдналися ударник Стів Уест, клавішник Боб Настановіч і басист Марк Айболд. Також учасниками Pavement були Джейсон Фоукс і Гері Янг, але обидва покинули групу незабаром після її створення.

Колектив випустив п'ять студійних альбомів, найбільш успішним з яких став диск 1994 року "Crooked Rain, Crooked Rain". Реліз останнього альбому групи, який одержав назву "Terror Twilight", відбувся в червні 1999 року.