50 Cent зніметься в кіно разом з Ніколасом Кейджем

ШОУБІЗ: НОВИНИ ШОУ_БІЗНЕСУ

50 Cent зніметься в кіно разом з Ніколасом Кейджем

21.01.2009

Американський репер 50 Cent заявив про те, що задіяний в зйомках фільму, одну з ролей в якому зіграє Ніколас Кейдж, повідомляє Gigwise. Продюсванням картини займається компанія Cheetah Vision, власником і засновником якої є музикант. У стрічці, що одержала назву "The Dance" ("Танець"), репер виконає роль боксера.

Set_Config(array('charset'=>'win')); echo $ml->Get_Links(); ?>

50 Cent розповів про роботу над своїм новим проектом на одному з найбільших американських фестивалів незалежного кіно Sundance Film Festival, який проходить в Юті. Репер підкреслив, що не боїться починати новий бізнес під час фінансової кризи. Він заявив, що сподівається на процвітання своєї продюсерської компанії.

Музикант також відзначив, що Cheetah Vision вже придбала вісім сценаріїв і в даний час займається їх розглядом. Очікується, що фільм, над яким працює 50 Cent, вийде тоді ж, коли і новий альбом репера "Before I Self Destruct", реліз якого запланований на весну.

Нагадаємо, що 50 Cent (справжнє ім'я Кертіс Джексон) також є засновником і співвласником рекорд-лейбла G-Unit Records і фірми-виробника одягу G-Unit Clothing Company.