Деббі Роу не відмовлялася від претензій на дітей Джексона
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Деббі Роу не відмовлялася від претензій на дітей Джексона

18.07.2009

Деббі Роу Адвокати, які представляють інтереси колишньої дружини Майкла Джексона, Деббі Роу, категорично спростували повідомлення про те, що вона відмовилася від претензій на двох старших дітей співака. "Ніякої угоди між сім'єю Джексонов і Деббі Роу укладено не було", зазначається у заяві, поширеній адвокатом колишньої дружини співака Еріком Джорджем (Eric George), яке цитує CNN.

Джордж також заявив, що має намір вимагати від газети The New York Post, яка опублікувала повідомлення про угоду, нібито укладену Роу і сім'єю Джексона, публічно спростувати ці відомості. Редакція The New York Post заяву адвокатів Роу поки що ніяк не прокоментувала.

14 липня The New York Post написала, що Роу відмовилася від прав на двох своїх дітей, народжених у шлюбі з Джексоном, на користь сім'ї покійного співака. За відмову від претензій на дітей, Джексони нібито зобов'язалися виплатити Роу 4 мільйона доларів. Адвокати сім'ї Джексонів цю інформацію не підтвердили, але і не спростували.

Деббі Роу, що перебувала у шлюбі з Майклом Джексоном з 1996 по 1999 роки, є біологічною матір'ю двох старших дітей покійного співака - 12-річного Прінса Майкла-молодшого і 11-річної Періс Майкл Кетрін. Після розлучення з Джексоном Роу поступилася йому правами на дітей, отримавши за це значну грошову винагороду. Через декілька років, коли проти Джексона були висунуті звинувачення в сексуальних домаганнях до неповнолітніх, Роу спробувала через суд частково відновити права на дітей. Проте незабаром Роу відмовилася від своїх претензій, отримавши від співака 4 мільйони доларів і особняк, вартістю в 900 тисяч доларів.

Після смерті Майкла Джексона тимчасовим опікуном його двох дітей від Деббі Роу і третьої дитини - 7-річного Прінса Майкла II, народженого від сурогатної матері, була призначена мати покійного співака - Кетрін. У своєму заповіті Майкл Джексон також просив віддати своїх дітей під опіку Кетрін. Проте Деббі Роу знову вирішила добиватися через суд права опіки над дітьми. Планується, що остаточне рішення про опікуна неповнолітніх дітей Джексона суд Лос-Анджелеса винесе 20 липня.

Майкл Джексон раптово помер 25 червня у клініці в Лос-Анджелесі. Обставини смерті співака поки що не відомі, очікується, що їх допоможуть прояснити дві судмедекспертизи, результати яких наразі не оприлюднені. Також поки що не відомо, де і коли буде поховане тіло Джексона. За деякими даними, труна з останками Джексона тимчасово зберігається в склепі на кладовищі Forest Lawn у Лос-Анджелесі.