Леонарду Коену заборонили виступати у Палестинській автономії
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Леонарду Коену заборонили виступати у Палестинській автономії

18.07.2009

Леонард Коен Концерт знаменитого канадського співака Леонарда Коена в столиці Палестинської автономії Рамаллі, який повинен мав відбутися 25 вересня, був відмінний в рамках палестинської кампанії з бойкоту Ізраїля, повідомляє The Guardian. Відміна концерту стала реакцією палестинців на плани Коена виступити в ізраїльському Тель-Авіві 24 вересня.

Шоу в залі на 700 місць у Рамаллі, як передбачалося, повинно було "зрівноважити" виступ в Тель-Авіві, на якому очікуються понад 50 тисяч глядачів, пише газета. Прихильники палестинської кампанії з наукового і культурного бойкоту Ізраїлю заявили, що Коен не гратиме в тимчасовій столиці Палестинської автономії доти, поки він самим фактом виступу в Тель-Авіві виправдовує режим колоніального апартеїду, якого, на їх думку, дотримується Ізраїль.

Про концерт 74-річного співака в Тель-Авіві стало відомо у квітні, приблизно тоді ж багато палестинських активістів зажадали від Коена відмінити виступ. Співак на заклики відмінити виступ не відреагував. Варто відзначити, що концерти і в Тель-Авіві, і в Рамаллі не відмічені на офіційному сайті Коена.

Музикант і поет Леонард Коен розпочав свою кар'єру в 1967 році і став відомий завдяки таким популярним пісням, як Suzanne і Hallelujah. У 2008 році Коен почав свій перший за 15 років концертний тур, який продовжується дотепер. Один з концертів туру - на лондонській O2 Arena - був випущений як альбом і DVD і доброзичливо зустрінутий критиками і прихильниками співака.

www.khayelitshastruggles.com/capsa-susun-online