Батько Майкла Джексона вирішив відправити його дітей у турне
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Батько Майкла Джексона вирішив відправити його дітей у турне

14.07.2009

Джо Джексон на церемонії прощання з сином Батько Майкла Джексона, Джо Джексон, має намір відправити трьох дітей покійного співака у турне, пише видання The Daily Telegraph. За словами біографа Джексона Яна Хелперіна, Джо Джексон побачив у 12-річному Прінсі Майклові, 11-річній Періс Кетрін і 7-річному Прінсі Майкові II майбутніх видатних артистів.

Як розповіли люди з оточення Джо Джексона, особливі надії він покладає на Періс, яка нібито вже зарекомендувала себе як талановитий виконавець, і на Прінса Майкла II, який проявляє схильність до танців. За планами батька "короля поп-музики", діти могли б відправитися в гастрольну поїздку вже у 2010 році. Як підкреслив співрозмовник The Daily Telegraph, зараз Джо Джексон підшукує для майбутніх артистів команду сесійних музикантів.

Відзначимо, що перед стартом турне тріо може отримати назву Jackson 3 – за аналогією з Jackson 5, сімейною групою Джексонів, у якій і починалася музична кар'єра "короля поп-музики". Тим часом, Хелперін відзначив, що плани старшого з Джексонів "дуже розсердили одного з членів сім'ї" виконавця. Про кого саме йде мова, не уточнюється, проте можна припустити, що проти створення Jackson 3 виступила мати Майкла Джексона, Кетрін, яка виконує обов'язки опікуна дітей співака.

За даними The Daily Mail, зараз Періс, Прінс Майкл і Прінс Майкл II (також відомий як Бланкет) знаходяться в маєтку Джексонів у Лос-Анджелесі. Видання також відзначає, що на захист дітей від Джо Джексона стала не тільки Кетрін Джексон, але і колишня дружина співака, Деббі Роу, що є матір'ю двох старших дітей виконавця (Бланкет народився від сурогатної матері, відомості про яку не розповсюджуються). Газета пише, що жінки ведуть переговори, за підсумками яких сподіваються розділити право опікунства.

Не дивлячись на те, що Роу в заповіті Джексона не згадується і головним опікуном дітей призначається його мати, Кетрін Джексон пішла назустріч колишній дружині "короля поп-музики" і готова дозволити їй регулярно зустрічатися з дочкою і сином. Слухання у справі про опіку над дітьми Майкла Джексона призначено на 20 липня.

"Останнє, чого б хотілося Деббі - це віддати дітей на виховання Джо і, таким чином, змусити їх пройти через ті ж випробування, через які пройшов Майкл", - відзначив співрозмовник видання. Відомо, що у Джексона були дуже напружені відносини з батьком - поп-співак неодноразово заявляв, що строгий батько не тільки часто критикував його, але час від часу навіть бив. "Коли ми готувалися до виступів з Jackson 5, батько завжди приходив на репетиції з ременем, так що ми не мали права на помилку", - відзначав Джексон.

Останніми роками Майкл Джексон не спілкувався з батьком і навіть не згадав його в своєму заповіті. Згідно здокументом, датованим 2002 роком, все майно виконавця повинно перейти його матері, дітям і декільком добродійним організаціям.

Тим часом, про місце і дату похоронів Джексона, що помер 25 червня, дотепер нічого невідомо. За наявними даними, труна з тілом виконавця зберігається у склепі на території кладовища Forest Lawn в Лос-Анджелесі.

Итого: высоколиквидные активы первого созыва