Укладачі музичних чартів зацікавилися піснями з відеоігор
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Укладачі музичних чартів зацікавилися піснями з відеоігор

12.07.2009

Скріншот Guitar Hero 5 Британська організація Official Charts Company (OCC) запропонувала включити пісні, які скачуються для відеоігор, у щотижневі музичні чарти, пише MCV. Один з директорів OCC Омар Маскатія (Omar Maskatiya) відзначив, що це питання вже обговорювалося з представниками ігрових видавництв і звукозаписних компаній. Угода може бути досягнута до кінця нинішнього року.

Якщо всім учасникам вдасться укласти відповідний договір, то дані про продажі додаткових композицій для таких ігрових серіалів як Guitar Hero, Rock Band або SingStar враховуватимуться у щотижневому Official Download Chart нарівні з піснями, завантаженими через різні мережеві сервіси на зразок iTunes.

За словами керівництва OCC, мета компанії полягає в тому, щоб надавати найбільш точну інформацію про композиції, які найбільше продаються, у Великобританії. У нинішніх умовах укладачі чартів просто не можуть ігнорувати продажу музичного ігрового контенту.

Set_Config(array('charset'=>'win')); echo $ml->Get_Links(); ?>

За словами журналістів, щонеділі користувачі музичних мережевих сервісів скачують близько двох мільйонів пісень. Загальносвітові продажі додаткових композицій для симуляторів Guitar Hero, Rock Band і SingStar становлять понад 70 мільйонів пісень.

При цьому самі ігри також користуються величезною популярністю серед геймерів. Наприклад, спеціальна версія Guitar Hero, присвячена творчості Aerosmith, змогла принести більше грошей, ніж будь-який з альбомів групи, які вийшли до сьогодні.

Ігри з серій Guitar Hero і Rock Band є музичними симуляторами, у яких геймери можуть виконувати пісні відомих рок-групі на спеціальних пластикових інструментах. Проект SingStar є одним з різновидів караоке.