Converse випустить кеди на честь AC/DC і Metallica
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Converse випустить кеди на честь AC/DC і Metallica

06.06.2009

Відома взуттєва компанія Converse анонсувала випуск чергової колекції кедів, на створення якої виробників надихнули музиканти. Найближчим часом у продажу з'являться кеди з фотографіями груп Metallica і AC/DC.Об цьому повідомляє Aversion.

Дизайн взуття, присвяченого AC/DC, буде виконаний за мотивами оформлення альбому групи "Highway to Hell", який вийшов у липні 1979 року. Про те, як виглядатимуть кеди з лінійки Metallica, поки що нічого не повідомляється. За даними видання Prefix, вартість пари "музичних" кедів складе не більше 55 доларів.

Відзначимо, що фірма Converse узялася за випуск колекції взуття на музичну тему не вперше. У 2008 році компанія випустила кеди з автографами і чернетками лідера Nirvana Курта Кобейна. Також дизайнери Converse порадували прихильників The Ramones, Pink Floyd і Black Sabbath.

Компанія Converse була заснована в 1908 році. Творцем бренду став Маркус Конверс, який відкрив компанію Converse Rubber Shoe Company в місті Медлен, штат Массачусетс. У 1917 році фірма Конверса почала випуск взуття для гри в баскетбол. Модель, що отримала назву All Star, стала популярною завдяки баскетболісту Чаку Тейлору. У 1921 році він став обличчям компанії, а його підпис з'явився на логотипі All Star. До теперішнього часу ця модель є найбільш продаваним взуттям.