Дванадцять фанатів Джексона наклали на себе руки
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Дванадцять фанатів Джексона наклали на себе руки

30.06.2009

Щонайменше 12 прихильників Майкла Джексона наклали на себе руки після звістки про смерть кумира. Як повідомляється на сайті Gigwise, про це заявив глава найбільшого фан-клубу Джексона MJJcommunity Гері Тейлор.

Тейлор сказав журналістам, що Майкл Джексон не хотів би, щоб його фанати здійснювали самогубства. Керівник клубу фана висловив побоювання, що ще серйозніша депресія почнеться у прихильників виконавця після його похорону, коли вони зрозуміють, що Джексон вже не повернеться.

Відзначимо, що дата похоронів короля поп-музики ще не призначена. Його тіло вже передане родичам. Майкл Джексон помер у Лос-Анджелесі 25 червня. Офіційно причина смерті виконавця поки що не названа, проте в ЗМІ з'являлися повідомлення про те, що його серце перестало битися після ін'єкції знеболюючого.

Прихильники Джексона по всьому світу були засмучені смертю виконавця, який мав намір повернутися на сцену у липні. Його платівки повернулися на верхні позиції чартов. Крім того, менеджери співака пообіцяли опублікувати більше ста раніше невідомих слухачам пісень Майкла Джексона.