Басист Led Zeppelin випустить альбом з Дейвом Гролом
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Басист Led Zeppelin випустить альбом з Дейвом Гролом

03.07.2009

Джон Пол ДжонсБас-гітарист культової британської групи долі Led Zeppelin Джон Пол Джонс працює над новим музичним проектом.

Як повідомляє Blabbermouth, в проекті задіяний фронтмен Foo Fighters і колишній барабанщик Nirvana Дейв Грол, а також лідер Queens of the Stone Age Джош Омм. В даний час трійця записує альбом в одній із студій Лос-Анджелеса.

Всі подробиці про проект Джонса, Грола і Омма тримаються у секреті. Інформація про нього просочилася в пресу завдяки дружині Омма Броди Дейл, яка відзначила в одному з інтерв'ю, що проект, в якому бере участь її чоловік, звучить несхоже ні на що. У квітні Джонс вже повідомляв, що пише нові пісні в компанії двох музикантів і сподівається влітку представити свій проект.

Співпраця трьох музикантів не випадкова. Дейв Грол є великим прихильником Led Zeppelin і навіть запрошував Джона Пола Джонса і гітариста Джіммі Пейджа на спільний виступ з Foo Fighters на стадіоні "Вемблі" у Лондоні. Крім того, Грол брав участь в записі альбомів Queens of the Stone Age як сесійний ударник.

Il roditore bombarda 101: le informazioni tutti devono avere su utilizzazione di bombe per topi