Джексон залишив лондонським промоутерам "два повноцінні "живі" альбоми"
ШОУБІЗ: Новини шоубізнесу

Джексон залишив лондонським промоутерам "два повноцінні "живі" альбоми"

03.07.2009

Аудіозаписів, зроблених під час репетицій Майкла Джексона на сцені спортивної арени Staples Centre, вистачить на два повноцінні "живі" альбоми поп-співака. Про це телеканалу Sky News розповіли представники промоутерської компанії AEG Live, яка займалася організацією серії виступів виконавця в Лондоні.

Однак про те, чи будуть видані платівки, в AEG Live наразі не повідомили. Раніше промоутери вже розповідали про те, що репетиції Джексона, проходили в Лос-Анджелесі записувалися на відео- і аудіоапаратурі. Президент компанії Ренді Філіпс повідомив, що знімальна команда підготувала понад сто годин відео, зробленого Staples Centre.
За задумом організаторів концертів Джексона на сцені лондонської O2 Arena, відеозаписи повинні були стати своєрідним супроводом до повернення Джексона на світову поп-сцену. Вихід матеріалу, проте, вирішено не відміняти.

Найближчим часом кадри будуть змонтовані у фільм, присвячений пам'яті покійного співака. Про терміни релізу стрічки Ренді Філіпс не розповів. Проте, прихильники Джексона вже отримали можливість побачити фрагмент відеозапису однієї з останніх репетицій Джексона.

Глава AEG Live заявив, що оприлюднити зроблену 23 червня зйомку його змусила маса чуток про те, що незадовго до смерті фізичний стан Джексона різко погіршав, і він практично не міг репетирувати через біль, якого він зазнавав.

Філіпс заявив, що йому "до смерті набридло" вислуховувати подібні речі, і він зважився поділитися кадрами, зробленими за два дні до смерті поп-зірки. Всі, хто знаходився поряд з Джексоном під час підготовки до серії лондонських шоу "This Is It!", відзначали, що "король" поп_музики не виглядав слабким і хворим - навпаки, був дуже бадьорий і енергійно рухався по сцені.

З такою ж заявою виступив фотограф Getty Images Кевін Мазур, найнятий AEG для роботи на репетиціях Джексона. У інтерв'ю Sky News він відзначив, що всі присутні в Staples Centre 23 червня "були буквально загіпнотизовані" Джексоном. "Він відмінно рухався, співав і виглядав на всі сто", - підкреслив автор фотографій Джексона, оприлюднених 30 червня.

Нагадаємо, що офіційна причина смерті поп-співака буде названа через шість-вісім тижнів. До розслідування обставин кончини Джексона підключаться агенти по боротьбі з оборотом наркотиків. Фахівці встановлять, чи відповідають дійсності чутки про те, що смерть співака пов'язана з вживанням сильнодіючих препаратів. Церемонія прощання з Джексоном пройде 7 липня на арені Staples Center, що стала для співака репетиційною базою.